Perfumy

Ciekawostki Perfumy to doskonały afrodyzjak. Każdy je stosuje, ale nie każdy zdaje sobie sprawę z ich mocy. Z perfumami nie należy przesadzać, czyli stasować ej z umiarem, ponieważ gdy przedobrzymy mogą stracić swój urok i stać się duszące. Perfumy to nic innego jak płynna substancja wzbogacona o silne olejki eteryczne. O sile perfum, czyli ich intensywności decyduje ilość użytych do ich produkcji składników. Najsilniejsze perfumy uzyskuje się z malej ilości wody i dużej alkoholu. Można sprawdzić to na etykiecie perfum lub zaobserwować po ich kolorze, jeśli jest intensywny oznacza to ze nie są rozrzedzane. Perfumy stosują zarówno kobiety, jaki mężczyźni jednak każdy inaczej reaguj na dany zapach, dlatego też należy wybierać te bardziej stonowane i nie zmieniać ich często, aby stały się rozpoznawalne. Perfumy na każdej skórze pchana inaczej, ponieważ każdy roztacza inne, feromony, ale niewątpliwe zapachy należą do najbardziej rozpowszechnionych afrodyzjaków. To właśnie zapachy najbardziej wpływają pobudzająco na druga płeć

Nasze piwnice, poddasza i strychy przypominają złomowiska. Szczególne zamiłowanie do zbierania rupieci mają osoby starsze. Wielokrotnie się zdarza, że po śmierci naszych dziadków zbiory i gadżety ich życia trafiają do kosza. Tak być nie musi! Aukcje internetowe ferują zupełnie inne rozwiązanie problemu i co ważne, można na tym czasami nieźle zarobić. To co nam jest zbędne, często jest poszukiwane i niezbędne dla innych. Brzmi to może dziwnie, ale ludzie poszukują naprawdę najdziwniejszych rzeczy i przedmiotów. Niekiedy aż trudno sobie wyobrazić, jakie przedmioty znajdują nabywców podczas licytacji. Może więc warto przed wyrzuceniem czegokolwiek się zastanowić i pomyśleć, czyżby zbędny nam fant nie może okazać się przydatny dla innej osoby? Dotyczy to dosłownie wszystkiego, od poszczególnych części urządzeń mechanicznych po archiwalne pocztówki, znaczki, banknoty, elementy jakby się zdawało archaicznej garderoby.

Wokół tej lalki tworzy się cały "magiczny świat", świat jej domu, przyjaciół, ubrań, błyskotek i dóbr, a centrum tego świata jest ona. Barbie jest doskonała, niczego jej nie brakuje, jej życie jest idealne, zawsze osiąga sukces, jest podziwiana, lubiana, pracuje na atrakcyjnych stanowiskach. To reprezentantka różnych pozycji społecznych kobiety, osoby białej, młodej, indywidualistki. Biały kolor skóry jest traktowany jako oczywisty, a inne kolory skóry to odmiany. W wielu wypadkach nie ma "kolorowych odmian", lalki o innym kolorze skóry są rzadziej zbierane Latynoskie lalki Teresa są gorzej ubrane, nie mają takich pozycji jak biała Barbie, najczęściej noszą ogrodniczki i chusty na szyi co utrwala stereotypy. Aż do 1992 roku forma główki Teresy była "po" Barbie co nie oddawało innych rysów twarzy Latynosów. Problemem była także ślubna wersja Barbie latynoskiej czy Murzynki, które pojawiły się bardzo późno co oznaczało wyraźną ignorancję wobec tych grup kobiet. Barbie to przepiękna kobieta, która swoim wyglądem podbija świata ale producenci przykładają wiele uwagi do tego byśmy wierzyli, że oprócz urody jest tez mądra i zdolna, wykształcona. Tak jakby była żywą osobą.